Jste zde

#ALCINA Style: ve spolupráci s influencery

Sedm rozmanitých stylingových přípravků, sedm influencerů, sedm příběhů – to vše přináší nová řada #ALCINA Style. ALCINA se při jejím vývoji obrátila právě na přední influencery z Německa a Rakouska, kteří nám prostřednictvím příběhů vyprávějí o svých městech a oblíbeném způsobu stylingu.

@JULESLW

V Berlíně můžete každý den dělat něco jiného a nikdy tu není nuda, což je pro mě v životě důležité. Aby člověk vypadal pokaždé trochu jinak, potřebuje pro svůj styling trochu času.
 

@LIBERTA.H

Hamburg je takový mix mezi Berlínem a Mnichovem, takže velmi uvolněné a cool město. Je přímočaré a šik. U stylingových produktů je pro mě důležité, aby neslepovaly, snadno se nanášely a působily přirozeně. Se svým účesem se chci cítit dobře, měl by být lehký a uvolněný.
 

@LLYNNLLAURA

Na Hamburku se mi nejvíc líbí jeho rozmanitost – je tu hodně lidí a hodně různých stylů. Není tu prostě nuda. Při focení trávím úpravou vlasů hodně času. Jinak je to však vždy stejné: mytí vlasů, pěsticí produkty, fénování. Stylingové produkty by podle mě měly hlavně dodržet to, co slibují. Musí být kvalitní, hezky vonět a vlasy nesmí zatěžovat.
 

@VSILVI

Vídeň je pro mě nejkrásnější, když se procházím centrem s kávou v ruce. Pro své vlasy potřebuji produkt, který zvládne upravit jak vlnitý, tak i hladký účes. Na konečnou úpravu pak používám žehličku, aby se vlasy více leskly a konečky vypadaly zdravě a pěstěně.

@OHHITSJASMIN

Na Frankfurtu si cením především rozmanitosti. Je tu mezinárodní kuchyně, nábřeží Mohanu a Skyline. „Undone look“ je pro mě důležité téma. Ráno si vlasy rychle upravím a jdu se ven bavit a užívat si života.

@THECLASSYCLOUD

Moc ráda jezdím na kole. Nejraději jezdím v Mnichově do Olympia parku, kde je krásný výhled na město. U stylingu je pro mě důležité, aby se vlasy hezky leskly a působily lehce. U přípravků, které používám, potřebuji kombinaci stylingu a péče.

@FELIX

To nejlepší na Berlíně? Je to mnoho měst v jednom městě, takže člověk může dělat to, na co má chuť - například večer nosit vlasy hezky sčesané dozadu, nebo jim během dne nechat uvolněnou strukturu.