Jste zde

SPRING STORIES trendová kolekce ALCINA pro jaro 2017

Dejte sbohem šedivé zimě a nalaďte se na jarní romantiku! Kolekce trendové dekorativní kosmetiky 2017 vítá jaro nezaměnitelnými něžnými barvami. Must-have letošní sezóny jsou matné přípravky – od rtěnek v odstínech šťavnatého ovoce po pastelové oční stíny. Užívejte si letošní sezónu s lehkostí. Vytvořte si svůj vlastní romantický příběh, který harmonicky sladí všechny odstíny dohromady.

Matt Lip Stick

Rtěnka v tužce vytváří na rtech trendy matný efekt. Získá si vás velmi příjemnou a lehkou texturou, která opticky vyhladí rty a zaručí jednotný barevný výsledek. Ergonomický tvar z ní dělá nepřehlédnutelný kousek. Díky barevné intenzitě je vhodná také ke konturování rtů a preciznímu vykreslení. Pro sametově hebký finiš.

Matt Eye Shadow

Matné oční stíny jsou opravdu výjimečné. Mají nejen dlouhou výdrž, ale s jejich hedvábnou texturou se na víčku velmi lehce pracuje. Tlumené odstíny pudrových očních stínů sluší každému tónu pleti a je možné je kombinovat se stíny Miracle Eye Shadow ALCINA.

Ultimate Nail Colour

Lak na nehty se může pochlubit nejen trendy odstínem, ale také intenzivním krytím
a opravdu dlouhou trvanlivostí. Speciální hrana štětečku přilne k nehtům a lakování se tak stává o mnoho jednodušší. Pro profesionální výsledek po prvním nanesení.