Jste zde

Vánoce s ALCINOU – voňavá radost pro každého

Užitečný dárek nemusí být nuda! Vánoční sety ALCINA letos vsadily nejen na sehraný obsah balíčků, ale i na to, v čem jsou produkty ukryty. Najdete je totiž v praktickém a stylovém vaku, který najde využití v každé koupelně i v kufru na cesty. Tyto krásně zabalené dárkové sety jsme pak sestavili tak, aby se našel ten pravý pro celou řadu vašich blízkých – sestru, babičku i kamarádku. A stejně jako v minulých letech jsme neopomněli ani ty, kterým v životě štěstí příliš nepřálo. Jim prostřednictvím spolupráce s organizací Člověk v tísni poputuje za každý prodaný set 20 Kč.  

Pro maminku

Maminky si zaslouží něco extra. Správnou volbou tak bude například set s přiléhavým názvem Energie & Ochrana. Ten obsahuje speciálně proškolený tým přípravků, mezi nimiž nechybí řada Skin manager a Krém Q10, které pleť čistí, chrání ji před stárnutím vlivem znečištěného prostředí, a navíc jí dodávají potřebnou energii.

Pro babičku

I babičky se rády nechávají hýčkat. Luxusní zimní péči jim můžete dopřát díky dárkovému setu Cashmere XXL Kombi, který se postará o krásu pleti, těla, rukou i vlasů. V náročném chladném období přípravky vydatně pěstí, a navíc okouzlí příjemnou, jemnou vůní.

Pro sestru

Suchost a matnost vlasů trápí v zimě řadu žen – možná i vaši sestru. Tu by tak mohl potěšit dárkový set Nutri Shine, který vlasům ztracený lesk vrátí. Postará se o to řada Nutri Shine s šamponem, maskou a olejovým elixírem a šikovný Styling-sprej pak zajistí zpevnění jakéhokoliv účesu i v náročných zimních podmínkách.

Pro kamarádku

Hydratace by se neměla podceňovat v žádném ročním období. O to, aby byla pleť vždy zářivá a pěstěná, se postará dárkový set Hyaluron 2.0 Skin, který zahrnuje Pleťový gel, Pleťový krém, Oční gel a Hyaluron 2.0 Boost Up masku. Tyto produkty zajistí díky obsahu kyseliny hyaluronové vypnutí a vyhlazení pleti a zároveň v ní pomáhají udržet dostatečnou vlhkost.

Pro tchyni

Vybrat správný dárek pro tchyni bývá často oříšek, ale s dárkovým setem Agevital vedle nešlápnete. Obsahuje šampon a balzám pro zralé a barvené vlasy, kterým navrací lesk a vitalitu. Součástí balíčku je také Styling-pěna, s níž máte jistotu, že váš účes nebude postrádat objem, hebkost ani zpevnění.