Jste zde

Vitální až po konečky vlasů

Nezávisle na svém věku se mnoho žen cítí mladší než jsou a chtějí také tak vypadat. Právě proto existuje bohatá nabídka anti-age produktů na obličej a na tělo. Naše vlasy přitom zůstávají často přehlíženy. Pokud ale chceme, aby vlasy vypadaly stejně vitálně jako my, musíme jim dopřát speciální vlasovou péči.

Často slyšíme o anti-age produktech na pleť, ale téma vlasů zůstává v souvislosti s anti-age opomíjeno. Pokud ale mají zralé vlasy vypadat mladistvě, je speciální vlasová péče nutností. S přibývajícím věkem se totiž zpomaluje tělesná buněčná aktivita, což se negativně projeví na růstu vlasů a na jejich valitě. Důsledek: vlasy dorůstají slabší, předčasně vypadávají, jsou suché, lámavé a ztrácejí lesk a vitalitu. I vlasová pokožka bývá často suchá a vyžaduje proto speciální péči. Nejviditelnější známkou stárnutí vlasů je ale zcela jistě ztráta pigmentace. Většina

žen šedivé vlasy zakrývá barvou, což je samozřejmě ještě více zatěžuje.

Nemůžeme přinutit běh našeho života, aby se obrátil, můžeme ale opět získat krásné a vitální vlasy.

Třístupňová pěsticí řada

AgeVital šampon

Čistí, vitalizuje a posiluje zralé a křehké vlasy. Vysoce účinný Vital-kofeinový komplex a extrakt z baobabu posilují vlasy zevnitř i zvenčí, dodávají jim energii a podporují jejich růst.

AgeVital balzám

Balzám s vysoce účinným Vital-kofeinovým komplexem citelně zlepšuje struktury zralých a křehkých vlasů. Pečující formule posiluje vlasy

až ke konečkům a zlepšuje jejich elasticitu a usnadňuje rozčesávání – pro více vitality, hebkosti a lesku.

 

AgeVital energetické sérum

Podporuje přirozený růst vlasů, posiluje je a regeneruje. Zároveň klidní pokožku hlavy, aniž by ji nadměrně zatěžoval.

Nová řada vlasových přípravků ALCINA AgeVital předchází problémům se stárnutím vlasů. Třístupňová pěsticí řada zohledňuje zvláštní nároky zralých a barvených vlasů a citelně zlepšuje pocit, který z vlasů máme. Optimálního výsledku dosáhneme při kombinovaném používání šamponu, balzámu a energetického séra, jejichž vysoce účinné obsažené látky posilují vlas zevnitř i zvenčí a navíc zabraňují lámání vlasů a jejich vypadávání. Zároveň dojde ke zklidnění a regeneraci pokožky hlavy. Vlasové kořínky mohou lépe dorůstat a vlasy získají lesk, hebkost a objem.

Klinické testy prokázaly:

Po kombinovaném používání šamponu a balzámu se zralé vlasy o 98 % méně lámaly a byla posílena jejich odolnost.