Jste zde
Objem: 10x 1 ml

Intenzivní ampulková kúra

řada Hyaluron 2.0
  • regenerační kúra pro zářivou pleť
  • s obsahem kyseliny hyaluronové a vitaminu C
  • pro pevnou a hydratovanou pleť

Perfektně sladěné intenzivní koncentráty účinných látek v tekuté formě se postarají o zpevněnou, zářivou a vitálně vypadající pleť. Tato intenzivní desetidenní kúra obsahuje dva typy ampulí – s hyaluronem 2.0 a vitaminem C.

Intenzivně hydratující ampule Hyaluron 2.0 působí na pleť jako studnice mládí, neboť ji regeneruje a redukuje suché vrásky. Doplňuje zásoby hyaluronu v kožních buňkách a pleť je pak dokonale vypnutá.

Vital aktivní ampule s vitaminem C pomáhá stimulovat buněčnou aktivitu a podporuje vlastní produkci kolagenu. Minimalizuje poškození v důsledku UV záření a výsledkem je pevná a hladká pleť.

Doporučená prodejní cena v salonech: 550 Kč

Chcete vyzkoušet přípravek Intenzivní ampulková kúra? Navštivte nejbližší salón.

Perfektně vzájemně sladěné intenzivní koncentráty se každé ráno a/nebo večer aplikují na vyčištěnou pokožku. Následně můžete použít svůj obvyklý pleťový krém nebo sérum. Hrdlo ampule zakryjte kosmetickým ubrouskem. Uchopte ampuli za hrdlo (nebo použijte otvírák ampulí) a trhnutím hrdlo odlomte v místě spodního barevného kroužku. Koncentrát naneste do dlaní (přitom se vyhněte kontaktu s ostrou hranou ampule). Poté ho rozetřete na obličej, krk a dekolt a jemně vklepejte do pokožky.

HYALURON 2.0 AMPULLE: AQUA, METHYLPROPANEDIOL, GLYCERIN, BUTYLENE GLYCOL, PHENOXYETHANOL, HYDROXYACETOPHENONE, POLYGLYCERYL-4 CAPRATE, POLYGLYCERYL-6 CAPRYLATE, SODIUM HYALURONATE, PENTYLENE GLYCOL, TREHALOSE, PARFUM, 1,2-HEXANEDIOL, BETA-GLUCAN, CAPRYLYL GLYCOL, HORDEUM VULGARE SEED EXTRACT, SODIUM BENZOATE, CITRIC ACID, MALTODEXTRIN. VITAMIN C AMPULLE: AQUA, GLYCERIN, PROPYLENE GLYCOL, SODIUM ASCORBYL PHOSPHATE, COCOYL PROLINE, PHENOXYETHANOL, HYDROXYACETOPHENONE, LACTIC ACID, PARFUM, SODIUM HYALURONATE, TETRASODIUM IMINODISUCCINATE, LIMONENE, LINALOOL, GERANIOL, CITRAL.