Jste zde

Pearly Glow Stick

Krémový rozjasňovač v tyčince 

  • Snadná aplikace
  • Měkká a dlouhotrvající textura
  • Ideální pro strobing

Highlighter ALCINA Pearly Glow Stick zaujme praktickým balením v tyčince. Oceníte jeho měkkou a dlouhotrvající texturu a snadnou aplikaci. Je výborným nástrojem pro jeden z velkých současných make-up trendů – strobing - pomocí kterého se zvýrazňují vybrané části obličeje a pokožka získává zářivé akcenty.

Doporučená prodejní cena v salonech: 420 Kč

Chcete vyzkoušet přípravek Pearly Glow Stick? Navštivte nejbližší salón.

Pod obočí – pokud chcete opticky pozvednout a rozzářit pohled, aplikujte highlighter do nejvyššího bodu těsně pod linii obočí.

Na hřbet nosu – jestliže toužíte po užším nosu, naneste malé množství highlighteru na jeho hřbet.

Na lícní kosti – aby tváře vystoupily do popředí a vynikly tak lícní kosti, aplikujte highlighter přímo na ně nebo těsně nad.

Nad rty – toužíte-li po větším objemu rtů, použijte highlighter na „srdíčko“ uprostřed horního rtu. Pro rty jako stvořené k líbání jej naneste na okraj spodního rtu a rozetřete.

HYDROGENATED POLYISOBUTENE, MICA, SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE, DIMETHICONE, OCTYLDODECANOL, POLYETHYLENE, NEOPENTYL GLYCOL DIETHYLHEXANOATE, SYNTHETIC WAX, HYDROGENATED MICROCRYSTALLINE WAX, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, POLYGLYCERYL-3 DIISOSTEARATE, TRIMETHYLSILOXYSILICATE, PHENOXYETHANOL, TOCOPHEROL, CI 77891, CI 77491.