Jste zde

Dekorativní kosmetika

Dekorativní kosmetika ALCINA odráží současné trendy a je vyvíjena ve spolupráci s vizážisty celého světa. Ideálně propojuje dermatologické znalosti se stylem a módní kreativitou. Díky kvalitním dekorativním přípravkům zjistíte, že vytvořit okouzlující a spolehlivý make-up je jednoduché. Nejenže zdůrazní přirozenou krásu vašich zákaznic, ale pomůže vám připravit je na jakoukoliv důležitou událost.

Sortiment dekorativní kosmetiky ALCINA je harmonicky uspořádán. Jednoduše se používá a výsledek je tak vždy perfektní. Nabízí vše, co vizážista od profesionálního make-upu očekává: brilantní barvy, inovativní textury a komfortní aplikaci. Líčení s dekorativní kosmetikou ALCINA však zvládnou doma i samotné zákaznice. Standardní nabídku sortimentu pravidelně oživují sezónní limitované kolekce, které následují aktuální trendy. Značka ALCINA se s vámi také podělí o postupy líčení a inspirace. V sortimentu nechybí ani kvalitní barvy na obočí a řasy v široké barevné škále, ze které můžete vybrat ten správný odstín pro vaši zákaznici.

Využijte možnosti stát se osobním poradcem vašich klientů, kteří se na vás budou obracet s radou, jaký odstín by jim slušel, jak něco vyzdvihnout či naopak skrýt. Úkolem značky ALCINA je vás při tom maximálně podpořit.