Jste zde

Styling

Stylingové přípravky ALCINA nabízí různou míru zpevnění podle požadovaného efektu. Vytvořte svým zákazníkům dokonalý účes, který vydrží po celý den. Díky inovativním technologiím je na přípravky ALCINA spolehnutí, aniž by vlasy slepovaly či zatěžovaly. Pěsticí efekt, zpevňující látky a příjemné textury s decentní parfemací si zamilujete.

Při výběru správného přípravku je užitečné řídit se flex a hold faktorem, které jsou uvedeny na každém obalu. Přehledně uspořádaný sortiment vám nabízí možnost vytvořit kreativní styling s použitím jen několika málo přípravků, které se skvěle doplňují.  Ať už potřebujete dodat tvar, zpevnit či vytvořit perfektní finish, stylingové přípravky ALCINA plní přesně to, co slibují.

V sortimentu vlasové kosmetiky najdete nejen přípravky pro salonní péči, ale také pro prodej na domácí péči. Využijte tak možnosti stát se osobním poradcem, důvěrníkem vašich klientů, kteří se na vás budou obracet s žádostí o profesionální poradenství. Úkolem značky ALCINA je vás při tom maximálně podpořit.