Jste zde

Připravte se na Vánoce v předstihu! Tipy na dárky pro celou rodinu

Vyhněte se letos předvánočnímu shonu a pořiďte dárky pro své nejbližší v předstihu. ALCINA přichází s nabídkou vánočních setů, z níž vyberte ten pravý pro každého člena rodiny, a navíc tak uděláte dobrý skutek. Z každého prodaného balíčku totiž putuje 20 Kč na konto organizace Člověk v tísni a dostane se tak pomoci těm, kteří to opravdu potřebují.

Dárek pro maminku

Vždycky jsme u nich na prvním místě a častokrát sebe trochu šidily, aby nám mohly dát to nejlepší. A Vánoce představují skvělou příležitost, jak maminkám dlouholetou péči oplatit. Třeba dárkovým setem Active, který v sobě ukrývá produkty pro hladkou a krásně vypnutou pleť. Aktivní krém znatelně zpevňuje kontury obličeje a redukuje vrásky již po prvním použití a sérum ještě násobí jeho účinky. Balzám na oči pak vyhladí oční partie.

Dárek pro tatínka

Otázka, čím obdarovat tatínka, je vždycky tak trochu oříšek. I jeho však můžete potěšit kosmetickým balíčkem, zvlášť, pokud je plný praktických a víceúčelových produktů jako set ALCINA For Men. Praktická etue v sobě totiž ukrývá vše, co muži v koupelně potřebují - péči o pleť i vlasy. Aktivní pleťový gel najde využití jako balzám po holení i jako péče o oční okolí a muži jistě ocení také šampon a mycí gel 2 v 1.

Dárek pro babičku

S perfektním dárkem pro babičku si letos nemusíte lámat hlavu. Věnujte jí luxusní sadu péče o vlasy, která potěší a určitě najde využití. Dárkový set Agevital je určen pro zralé či barvené vlasy. Šampon je posílí, balzám dodá elasticitu a energetické sérum podpoří jejich přirozený růst. Součástí balení je také pěna pro bohatý objem a zpevnění účesu.

Dárek pro kamarádku

dárkovým setem Deko můžete obdarovat kamarádku, sestru nebo třeba sestřenici a nešlápnete vedle. Najdete v něm všechny nezbytné kosmetické pomocníky jako make-up, řasenku, oční stíny v tužce a lehce třpytivý lesk na rty, kteří jsou navíc ukrytí v praktické etui.

Dárkové sety jsou k dostání v salonech spolupracujících se značkou ALCINA. Jejich seznam najdete zde