Jste zde
Objem: 150 ml

Color Conditioning Shot – studená hnědá

řada Color Conditioning Shots
  • oživuje barvu vlasů mezi barveními
  • dodává hedvábný lesk
  • s pečujícím složením

Tónující balzám Color Conditioning Shot představuje jedinečnou kombinaci barevných pigmentů, pěsticího balzámu a pH korektoru. Rozjasňuje barvu vlasů mezi jednotlivými návštěvami kadeřníka a obsažené ovocné kyseliny a výtažky z pšenice zajišťují vydatnou péči, hebkost a lesk. 

Doporučená prodejní cena v salonech: 400 Kč

Chcete vyzkoušet přípravek Color Conditioning Shot – studená hnědá? Navštivte nejbližší salón.

Naneste balzám rovnoměrně na umyté vlasy. Podle délky vlasů naneste množství o velikosti vlašského ořechu na krátké vlasy, dvou vlašských ořechů na středně dlouhé vlasy a tří vlašských ořechů na dlouhé vlasy. Podle požadované intenzity nechejte působit 2 až 5 minut a poté vymyjte dostatečným množstvím vody. Opakujte po každém druhém až třetím mytí.

Upozornění: Color Conditioning Shots nenanášejte přímo na pokožku hlavy. Pro jeho intenzivní barevnou vydatnost (zvláště u měděného, červeného a hnědého odstínu) doporučujeme použít ochranné rukavice. Zamezte kontaktu s textilem.

AQUA, CETYL ALCOHOL, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, TRITICUM VULGARE BRAN EXTRACT, PARFUM, CITRIC ACID, METHYLPARABEN, BASIC BLUE 99, LINOLEIC ACID, BASIC BROWN 16, BASIC BROWN 17, HEXYL CINNAMAL, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE, BENZYL SALICYLATE