Jste zde
Objem: 50 ml

Ochranný denní krém SPF 30

chrání pokožku po celý den
  • viditelně vyhlazuje pleť
  • poskytuje optimální dávku hydratace
  • zabraňuje světlem podmíněnému stárnutí pleti
     

Sluneční záření přináší dobrou náladu, pomáhá vyplavovat hormony štěstí, ale má i své stinné stránky, jako je předčasné stárnutí pleti. Ochranný denní krém SPF 30 pokožce nabízí spolehlivou ochranu před UVA a UVB paprsky a zabraňuje tak světlem podmíněnému stárnutí. Obsažená kyselina hyaluronová a bambucké máslo pleti zajišťují optimální dávku hydratace* a výsledkem je viditelně vyhlazený, svěží a pěstěný vzhled.** Krém na pleti nezanechává bílý povlak a je určený pro každodenní použití.  

* Uvádí 96 % účastnic spotřebitelského testu prováděného po dobu 3 týdnů s 26 ženami, 10/21.

**Potvrzuje 88 % účastnic spotřebitelského testu prováděného po dobu 3 týdnů s 26 ženami, 10/21.
 

Doporučená prodejní cena v salonech: 1050 Kč

Chcete vyzkoušet přípravek Ochranný denní krém SPF 30? Navštivte nejbližší salón.

Každé ráno aplikujte na vyčištěnou pokožku obličeje, krku a dekoltu a jemně vmasírujte. Vyhněte se očnímu okolí. Krém lze použít samostatně, nebo v kombinaci s podkladovými přípravky či jiným lehčím krémem. Vždy aplikujte jako závěrečnou vrstvu denní péče.

kyselina hyaluronová, bambucké máslo

OCTOCRYLENE, HOMOSALATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, ETHYLHEXYL SALICYLATE, C12-15 ALKYL BENZOATE, TRIETHANOLAMINE, CERA ALBA, GLYCERIN, FENYLBENZIMIDAZOLE TOSULFONIC, ACPHETTYATE SULFONICEL RYS TALLINE CELULÓZA, BUTYROSPERMUM PARKII MÁSLO, CETEARYL ALKOHOL, HYDROGENOVANÉ GLYCERIDY PALMOVÉ, HYDROXYACETOFENON , HYALURONÁT SODNÝ, 1,2-HEXANDIOL, KAPRYLYL GLYKOL, CELULÓZOVÁ GUMA.